Zapraszamy do Ciechocinka

LECZENIE  UZDROWISKOWE  DZIECI

bądźcie z nami

przyjedźcie do Ciechocinka

Aby uzyskać skierowanie na leczenie uzdrowiskowe dziecka należy otrzymać wniosek od lekarza rodzinnego lub lekarza specjalisty leczącego dziecko. Skierowanie należy przekazać do Regionalnego Oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia.

Leczenie połączone jest z nauką.

Dzieci przebywające na leczeniu w Szpitalu Uzdrowiskowym nr 3 im. dr. Markiewicza mają możliwość realizacji obowiązku szkolnego w Zespole Szkół Uzdrowiskowych nr 1-Szkoła Podstawowa nr 2 (oddział przedszkolny), Gimnazjum, Liceum Ogólnokształcące.

ZAPRASZAMY  PO  ZDROWIE  I  WIEDZĘ

________________________________________________________________________________________________________________

Kliknij na mapę i  wyznacz trasę dojazdu