MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI

15 września na całym świecie obchodzi się International Dot Day, czyli Międzynarodowy Dzień Kropki.

Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. Samorząd Uczniowski zorganizował po raz pierwszy w naszej szkole obchody tego święta.  Pod hasłem: „Każdy coś potrafi, każdy ma jakiś talent! Przystąpiliśmy do KROPKOWEJ ZABAWY. Najpierw poznaliśmy historię niesamowitej Vashti, która dzięki swojej nauczycielce odkryła w sobie talent i zaczęła w siebie wierzyć. A co najważniejsze tę wiarę przekazuje dalej.

Święto kreatywnych działań uczniowskich w naszej szkole to także rozwiązywanie ZAKROPKOWANYCH ZADAŃ oraz konkurs plastyczny pt.: „ Wszystko zaczyna się od kropki- narysuj plakat reklamujący MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI”.

Wszyscy uczniowie aktywnie włączyli się w KROPKOWĄ ZABAWĘ. Mamy nadzieję, że już na stałe zagości ona w kalendarzu imprez szkolnych.

Koordynatorzy: A. Kwaśniewska, E. Nowak - Lasek
Tekst: A. Kwaśniewska