11 listopada

W dniu 11 listopada (sobota) zostały przeprowadzone zajęcia w związku z obchodami 99. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Wychowawca Pan Kamil Studziński, wspólnie z młodzieżą z grup starszych przygotowali prezentację, która przybliżała trudną historię dochodzenia Rzeczpospolitej do upragnionej wolności. Całość została podsumowana krótką pogadanką na temat znaczenia słów wolność i niepodległość.

Prezentacęi uświetniła wystawa i gazetka historyczna przygotowana przez wychowawczynie.

Koordynacja: Kamil Studziński
Pomoc w realizacji: Maria Roszak, Joanna Handziuk, Małgorzata Rymar-Rudzińska
Zdjęcia: Joanna Handziuk

Wprowadziła: Aneta Okrasińska

W dniu 10.11.2017r pod kierunkiem opiekunów Samorządu Szkolnego odbył się konkurs plastyczny ,,11 listopada-Święto Odzyskania Niepodległości”. W konkursie wzięli udział uczniowie Szkoły Podstawowej, Gimnazjum i LO. Każda klasa wykazała się dużym zaangażowaniem i ciekawymi pomysłami. Prace uczniów zostały wyeksponowane na szkolnym korytarzu i ocenione przez jury: p .mgr M. Przeździęk i p. mgr E. Zagórską.

Koordynacja: M. Płaszczyńska, Z. Płaszczyński
Tekst: M. Płaszczyńska