Ognisko - 31.07.17

W poniedziałek 31.07.2017 wychowankowie Zespołu Szkół Uzdrowiskowych nr 1 w Ciechocinku brali udział w spotkaniu przy ognisku, zorganizowanym przy udziale pracowników PUC Ciechocinek oraz całego Zespołu Wychowania.

Uczestnicy zabawy to pełna słońca i radosnych uśmiechów ,,wakacyjna integracja”. Wśród nich były też mamy ze swoimi pociechami – przebywającymi na rehabilitacji w Uzdrowiskowym Szpitalu Dziecięcym. Podczas spotkania dzieci brały udział w zabawach ruchem, malowaniu na asfalcie oraz degustowały samodzielnie upieczone kiełbaski. Wspólnej zabawie towarzyszył śpiew, żywa muzyka na gitarze i flecie. Wszyscy wykonawcy duzi i mali chętnie sięgali po mikrofon aby zaprezentować swoje twórcze możliwości i w efekcie wywołać zabawowe emocje. Zadowoleniu nie było końca. Na zakończenie ogniska dzieci indywidualnie podziękowały organizatorom, wychowawcom i wszystkim uczestnikom spotkania za miłe chwile, oraz życzyły sobie podobnych, radosnych przeżyć w przyszłości.

Tekst:  Ewa Wiśniewska

Koordynacja: wychowawcy grup