Za co kocham Babcię i Dziadka

,,Dzień Babci i Dziadka” to święto, o którym nie można zapomnieć.

Z tej okazji w naszej szkole został zorganizowany konkurs literacko-plastyczny pt. ,,Za co kocham Babcię i Dziadka”.

Rola dziadków często jest bezcenna. Z pewnością każdy wnuk wie, że dziadkowie to rodzinny skarb, ukochane osoby, trochę jak rodzice, trochę nauczyciele i trochę najlepsi przyjaciele.

Powstało wiele ciekawych, kolorowych prac. Dzieci poprzez wiersz, kolorowe prace i laurki mogły wyrazić kochanym Babciom i Dziadkom swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie. Prace zostały zaprezentowane na wystawie.

Mogą podziwiać je zarówno dzieci, jak i bliscy przebywający w sanatorium na odwiedzinach są powodem wielu wzruszeń.

Najciekawsze prace zostały nagrodzone dyplomami i upominkami. Wszystkim dzieciom dziękujemy i gratulujemy.

Koordynatorami konkursu były: M. Rymar- rudzińska, M Roszak, M. Borowska

Tekst: M. Borowska