MOJA ULUBIONA PORA ROKU

W grudniu uczniowie naszej szkoły brali udział w  Ogólnopolskim  Konkursie Plastyczno – Językowym  Moja ulubiona pora roku.

Organizatorem konkursu był Zespół Szkół Szpitalnych w  Szczecinie.  Uczniowie mieli za zadanie zilustrowanie swojej ulubionej pory roku dowolną techniką plastyczną oraz stworzenie opisu tejże w języku angielskim lub niemieckim.  Celem konkursu było rozwijanie talentu plastycznego, przeniesienie się w marzenia ze szpitala na "łono natury"

i rozwijanie umiejętności posługiwania się językiem angielskim lub niemieckim.

Do konkursu przystąpiło dziewięcioro uczniów. Pracowali oni pod bacznym okiem Aleksandry Gerynowicz – nauczycielki języka niemieckiego, Jana Kuszyńskiego – nauczyciela języka angielskiego, natomiast  Maria Borowska pomagała swoim podopiecznym w stworzeniu plastycznej formy wybranych pór roku.

Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się 8 stycznia 2017 roku.

Z języka angielskiego wyróżnienie otrzymali uczniowie klas gimnazjalnych:

Magdalena Kudlicka, klasa III, opiekun: Jan Kuszyński;
Jakub Przedwolski
, klasa IIB, opiekun: Jan Kuszyński;
Miłosz Ziułkowski,
klasa I, opiekun: Maria Borowska;

Z języka niemieckiego:

I miejsce  zdobyła Alicja Niechwiadowicz,klasa IIB , opiekun: Aleksandra Gerynowicz;

II miejsce Wiktoria Zakrzewska, klasa IIA, opiekun: Aleksandra Gerynowicz;

III miejsce Katarzyna Ciurska,  klasa IIB opiekun: Aleksandra Gerynowicz;

Wyróżnienienie zdobył Dawid Ignasiak z klasy III opiekun: Aleksandra Gerynowicz.

Ze szkoły podstawowej wyróżnienie otrzymali:

Piotr Fabisiak (klasa VI)oraz Aleksandra Ławicka( klasa V) pod opieką pani Marii Borowskiej

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy!

Opracowała: Aleksandra Gerynowicz