Palmy wielkanocne

Niedługo Wielkanoc... dlatego dzieci i młodzież z ZSzU nr 1 w Ciechocinku na warsztatach zorganizowanych przez wychowawców: p. K Nawrocką, W.Kobus, A Vogel i A Okrasińską zaczęła przygotowywać świąteczne dekoracje. Z bibuły, wstążek, styropianu i gałązek wyczarowano piękne palmy wielkanocne mieniące się całą paletą barw . W trakcie pracy dzieci chętnie dzieliły się opowieściami o tradycjach spędzania Świąt Wielkanocnych w swoich domach. Życzymy w domu kontynuacji dalszych działań artystycznych.Niektore prace zostały wysłane na Wojewódzki konkurs plastyczny dla szkół podstawowych."Najpiękniejsza palma wielkanocna "
W ramach  współpracy ze Stowarzyszeniem Przyjaciół  Szkoły Podstawowej nr 1 w Ciechocinku cześć palemek zostanie przekaza na kiermasz.

Koordynacja i tekst: A.Vogel
Zdjecia: A.Okrasinska