Zabawa andrzejkowa

W dniu 28 października (sobota), dzieci z Zespołu Szkół Uzdrowiskowych nr  1 w Ciechocinku wzięły udział w zabawie andrzejkowej przygotowywanej wspólnie z gronem wychowawców. Tydzień poprzedzający zabawę andrzejkową wypełniony był licznymi zajęciami, które miały na celu przygotować ją zgodnie z obchodzoną tradycją. Przed rozpoczęciem dyskoteki, dzieci miały możliwość skorzystania z porad „wróżbitek”, które specjalnie na tą okazję przygotowały rozliczne, „magiczne” atrakcje. Nasi młodzi kuracjusze mieli do dyspozycji trzy „magiczne” stoły, przy których mogli wywróżyć swą przyszłość. Przy jednym ze stołów, wróżka Martyna przepowiadała przyszłość z linii papilarnych dłoni, przy kolejnym, wróżka Gabrysia za pomocą ogromnego serca przepowiadała imię przyszłej sympatii, tudzież żony lub męża, przy ostatnim stoliku, wróżka Maja z użyciem magicznych liczb przepowiadała tylko i wyłącznie szczęśliwą przyszłość. Po zakończeniu części wróżebno–magicznej, dzieci wzięły udział w specjalnie przygotowanej na tą okazję dyskotece Andrzejkowej. Podczas dyskoteki miały miejsce kolejne, andrzejkowe atrakcje. Dzieci wzięły udział w kilku konkursach, m.in.: gorące krzesła, taniec z balonem, podbijanie balona różnymi częściami ciała w rytm muzyki. Laureaci konkursów zostali uhonorowani specjalnie przygotowanymi na tą okazję nagrodami rzeczowymi w postaci filmów DVD. Po zakończeniu konkursów, dzieci dalej świetnie się bawiły podczas dyskoteki, na której po raz kolejny pojawiły się przygotowane na tę okazję świetlne, efekty wizualne.

Osoby odpowiedzialne za przygotowanie zabawy andrzejkowej: Kamil Studziński, Maria Roszak, Maria Borowska, Małgorzata Rymar-Rudzińska

Zdjecia  K.Studzinski