Dyskoteka integracyjna

Dnia 10 października 2015 r., dzieci braly udział  w dyskotece integracyjnej. Młodzi kuracjusze którzy przybyli do nas na nowy turnus mieli okazję wziąć udział w dyskotece połączonej z konkursami. Wśród rozegranych konkursów znalazły się m.in. gorące krzesła, taniec w parach z balonem, taniec w parach na gazecie oraz odbijanie balona w parach. Zwycięscy poszczególnych konkursów zostali wyróżnieni nagrodami w postaci filmów DVD. Oprócz konkursów, które miały na celu zintegrowanie dzieci i młodzież poprzez zdrową rywalizację fair play, nasi kuracjusze wspaniale bawili się przy najnowszych utworach muzycznych podczas dyskoteki. Wesołą zabawę okrasiły różnobarwne efekty świetlne, które były ukoronowaniem imprezy.

Koordynacja i tekst- K.Studzinski

Zdjecia- A.Okrasinska