w naszej szkole to radosne spotkanie

Święto Dzieci połaczone było z uroczystym otwarciem pięknie wyremontowanego

Szpitala Uzdrowiskowego nr 3 im. dra Markiewicza.

W tym wspaniałym wydarzeniu uczestniczyli: marszałek Piotr Całbecki, przewodniczący sejmiku Ryszard Bober, poseł Domicela Kopaczewska, poseł Tomasz Lenz, burmistrz Ciechocinka Leszek Dzierżewicz, prof. Irena Ponikowska, dyrektor Szpitala Dziecięcego w Bydgoszczy, NFZ z Bydgoszczy, przedstawiciele lokalnej władzy. Goście zwiedzili i podziwiali obiekt szpitala oraz wzięli udział w spotkaniu z dziećmi przebywającymi na leczeniu- uczniami Zespołu Szkół Uzdrowiskowych nr 1 w Ciechocinku. Dzieci obdarowano upominkami. Młodzi kuracjusze podziękowali za wspaniałe warunki leczenia, wypoczynku i nauki.

PUC S.A. zapewniło dzieciom dodatkowe atrakcje: prezentacje strażaków i policjantów, klaunów, owoce, oranżadę. Wychowawcy przygotowali róznorodne konkursy i nagrody. Wspólna praca sprawiła, że dzieci miały nie tylko ogrom wrażeń, ale przede wszystkim uśmiech.

W części artystycznej wzięli udział pacjenci szpitala oraz zespół "AJKI" i "Solinki" ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Ciechocinku.

Pod kierunkiem Pani Iwony Krzysztanowicz i Pani Mirelli Kułaczkowskaiej, członkowie zespołów z właściwym sobie dziecięcym wdziękiem zaprezentowali swoje umiejętności taneczno- wokalne.

Serdecznie dziękujemy za wspólne świętowanie Dnia Dziecka.