Ogólnopolski konkurs fotograficzny Moja szkoła Lubię to

W dniu 19 lutego 2014 r. ogłoszono wyniki konkursu fotograficznego dla nauczycieli "Moja szkoła? Lubię to!

Wygraliśmy.

Naszą szkołę reprezentował Pan Krzysztof Troszyński, który wspólnie z Radą Pedagogiczną z pasją realizuje swoje zawodowe obowiązki na Oddziałach Dziecięcych Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Włocławku.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Wiadomośc ze strony  http://www.glos.pl/node/11142

Nie było łatwo ich wyłonić, ale udało się! Znamy już zwycięzców konkursu fotograficznego dla nauczycieli „Moja szkoła? Lubię to!”.Konkurs miał na celu pokazanie szkoły, jako miejsca przyjaznego, gdzie uczniowie i nauczyciele lubią spędzać czas. Miejsca, gdzie wiele się dzieje.

I udało się. Prace nadesłane na konkurs są najlepszym dowodem na to, że nasze (Wasze!) szkoły to nie tylko instytucje przygotowujące do rozwiązania egzaminacyjnych testów. I, że można je polubić! :)

Zresztą zobaczcie sami. Jury postanowiło bowiem, że w konkursowej galerii, pokażemy wszystkie nadesłane prace. Bo są tego warte!

Niestety, regulamin był nieubłagany. Musieliśmy wybrać czterech równorzędnych zwycięzców. Zostali nimi:

Ewelina Dziekan z Przedszkola Publicznego nr 20 w Tarnowie;

Katarzyna Tanert ze Szkoły Podstawowej nr 285 im. Jana Marcina Szancera w Warszawie;

- Krzysztof Troszyński z Zespołu Szkół Specjalnych nr 1 w Ciechocinku;

Elżbieta Wróbel z Zespołu Gimnazjalno-Szkolnego w Zębowicach.

Serdecznie gratulujemy!

W nagrodę zwycięzcy otrzymają multimedialne tablety acer Iconia, z wbudowanym systemem operacyjnym Windows 8.

Konkursowe zdjęcie